Kommenteeri

Miks minna järgmisel meeskonnaüritusel ujuma?

Mõeldes meeskonnaüritustele, tulevad tihti pähe traditsioonilised tegevused nagu bowling või paintball. Kas oled kunagi mõelnud ujumisele kui meeskonnaüritusele? Ujumine võib osutuda üllatavalt mõnusaks valikuks mitmel põhjusel.

Parimad ideed võivad tulla vees

Ujumine loob ideaalse keskkonna loominguliseks mõtlemiseks ja ideede genereerimiseks. Veekeskkond aitab lõdvestuda ning vabastada meeled tavapärasest rutiinist. Kui soovid korraldada strateegiakoosolekut või inspiratsioonipäeva, kus on oluline mõelda väljaspool kasti, võib bassein või meri olla ideaalne paik uute mõtete sünniks.

Oluline on ka lõbu

Ujumine võimaldab lisaks tõsistele aruteludele ka lõbusaid meeskonnategevusi. Korralda näiteks ujumisvõistlus, mõned veemängud või vesiaeroobika tund. Sellised tegevused mitte ainult ei tugevda tiimitööd, vaid toovad ka naeratused näole ning loovad mälestusi, mida töötajad hindavad kaua. Meeskonnaülesanded aitavad ka koostööd tugevdada, mis kandub hiljem üle töökeskkonda.

Puhkus taastab jõudu

Ujumine on suurepärane viis lõõgastumiseks ja stressi maandamiseks. Pärast intensiivset strateegiakoosolekut või inspiratsioonipäeva võib ühine ujumissessioon olla just see, mida meeskond vajab uue energia ammutamiseks. Vesi pakub rahustavat keskkonda ning aitab meeskonnal leida mõnusat tasakaalu.

Ujumine toetab tervislikku elustiili

Ujumine aitab parandada füüsilist vormi ja vaimset tervist. Meeskonnale võib see olla suurepärane motivatsioon rohkem liikumiseks ja tervislike eluviiside edendamiseks. Tervislikum töötaja on omakorda ka õnnelikum ja produktiivsem.

Ujumas saab korraldada mitmekülgse meeskonnaürituse, mis toob nii füüsilist kui ka vaimset kasu. Seda saab kohandada vastavalt meeskonna vajadustele ja see annab võimaluse ühendada töökas keskkond lõõgastava ja meeskonnatööd edendava tegevusega.

Kalev Spas on võimalus ühendada mõnus lõõgastav puhkus produktiivse tööpäevaga. Nõupidamisi saab pidada konverentsiruumis ning pärast seda nautida sauna- ja veemõnusid. Samuti on võimalik tellida maitsvat toitlustust.

Järgmine kord, kui mõtled meeskonnaürituse korraldamisele, kaalu julgelt ujumist kui põnevat ja meeldejäävat võimalust!

Lisa kommentaar

Email again: