Kui palju maksab ühe töötaja asendamine?

Töötajate liikumine organisatsioonides on paratamatu ning uute talentide otsimine ja kaasamine on oluline osa ettevõtte jätkusuutlikkuse tagamisel. Sageli alahinnatakse töötaja asendamisega seotud kulusid. Kui soovid saada täpset ülevaadet, miks ja kuidas hinnata ühe töötaja asendamise kulusid, siis järgnevalt toome välja olulised sammud ja faktorid, millega peaksid arvestama.


Loe lisaks

Soovitused headeks tiimikinkideks erinevate sündmuste puhul

Töötajate väärtustamine on oluline samm mitte ainult hea töökeskkonna loomiseks, vaid ka selleks, et muuta töötajad tõeliselt pühendunuks ning ettevõtte parimateks brändisaadikuteks. Selles blogipostituses toome mõned näited sellest, kuidas tööandjad saavad oma töötajaid väärtustada ja neid ettevõtte brändi oluliseks osaks muuta.


Loe lisaks

Kuidas kirjutada head motivatsioonikirja?

Motivatsioonikirjal on oluline osa tööle kandideerimisel. See on võimalus anda potentsiaalsele tööandjale aimu sinu isiksusest, oskustest ja motivatsioonist. Selles blogipostituses jagame sulle olulisi näpunäiteid, kuidas kirjutada suurepärast motivatsioonikirja, mis aitab sind eristada teistest kandidaatidest.

Loe lisaks

10 sammu kodus töötamise toetamiseks ja töötajate heaolu tõstmiseks

Töömaastik on pidevalt muutumas ning üha enam ettevõtteid tunnistab kodus töötamise potentsiaali. Kodus töötamise võimaluse pakkumine on osutunud suurepäraseks viisiks tõsta tiimi heaolu, paindlikkust ja produktiivsust. See mitte ainult ei näita töötajatele, et hoolid nende heaolust, vaid võimaldab ka paremat tasakaalu töö- ja eraelu vahel ning loob keskkonna, kus saavutatakse parimad tulemused.
@Fahle park
Loe lisaks

Personalileidja Skyproffis

Üks sage põhjus, miks Skyproffile tehakse nii komplimente kui ka etteheiteid, on nende eriline värbamissüsteem. Tegu on üsna pika ja mitmetahulise protsessiga, millest suur osa toimub veebi vahendusel. Kõrgtööde tehnikute leidmisel tuleb kaaluda paljusid nüansse ning virtuaalne värbamine aitab muuta protsessi esimest osa kiiremaks ja mugavamaks. Aega aitab kokku hoida ka koostöö Personalileidjaga - Skyproffi enda meeskond on kaasatud peamiselt värbamise esimestes ja viimastes etappides. Meie meeskonnal on suur au olla kaasatud selle kõrgtööde ettevõtte meeskonna arendamisse!

Loe lisaks

Arhiiv